O nás

Káva s úsměvem

Kavárna není sice extra velká, ale zato útulná. Základáme si na čistotě, aby se děti i dospělí cítili dobře. Proto dbejte i Vy na to, aby děti nekonzumovaly jídlo a pití v prostoru herny, nýbrž u stolečků.

V kavárně je zákaz konzumace vlastních potravin, ale pokrmy pro Vaše miminka Vám rádi ohřejeme. V naší nabídce najdete nejen dobré a lahodné nápoje, ale také rychlé občerstvení   slaného i sladkého charakteru. Máme zde menší výběr dětských příkrmů, které Vám rádi ohřejeme.

Nabízíme  i možnost pronajmutí prostoru k soukromé akci jako jsou dětské narozeniny nebo pořádání různých workshopů a webinářů .

Vstupné do herničky je za dítě od 1 roku  45,- kč a zahrnuje poplatek za využití dětského koutku, čištění a obnovu hraček. Veďte své děti k pořádku, před odchodem ukliďte s dítětem hračky a hlídejte, aby se k vybavení kavárny chovaly šetrně. Za dítě odpovídá doprovod a také odpovídá za úhradu škod, které by případně způsobilo. V případě, že objevíte rozbitou hračku, prosíme ohlašte to obluze, aby se předešlo  případnému zranění .

Přejeme si, aby jste se u nás cítili dobře a vaše děti si u nás pěkně vyhrály.

Děti mohou u nás běhat, zpívat a i křičet radostí ze hry.
                                   Herna


V naší herniče najdou hračky jak malé tak i větší děti. Hračky jsou pravidelně kontrolovány a také pravidelně desinfikovány.

Jsme i připraveni na mrňousky :) Kojící polštář a hrací deka je uschovaná a na vyžádání Vám věci půjčíme.

Narozeninová oslava

V naší kavárně je možné zrealizovat narozeninovou oslavu pro vaše děti.

Akce

srazík „nosíme děti okres Vyškov“


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.